Cennik - Apartamenty w Sopocie, apartamenty w Gdańsku | Grupa Smoleń - apartamenty w Trójmieście

PL EN DE

Rezerwacja

Sprawdź dostępność:

 apartament:
 przyjazd:
 odjazd:

Cennik

  

Możliwość płatności gotówką, przelewem na konto lub kartą VISA, VISA Electron, MasterCard, JCB, Diners Club, Polcard

    

Cena w sezonie niskim - 400 zł za dobę, w sezonie wysokim 600 zł za dobę za apartament (max 6 osób)

Minimalny okres rezerwacji: 3 doby 

Możliwość każdorazowego wystawiania faktury VAT.

Zaliczka - 30% płatna przelewem na konto podane w zakładce "Kontakt" lub kartą płatniczą.

  

  

Plaże Gdańska i Sopotu położone są bezpośrednio nad Zatoką Gdańską. 

Gdańsk posiada rozległy dostęp do morza, co jest niezwykłą atrakcją dla turystów. Nic wiec dziwnego, że plaże gdańskie i sopockie położone tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym są najpiekniejsze w Polsce. 

  

Sopot Film Festiwal 

Jednym z ostatnich festiwali, które odbywają się tym razem cyklicznie na terenie miasta Sopot jest oczywiście Sopot Film Festival. Jak już sama nazwa może poprawnie wskazywać, festiwal tego rodzaju nie ma tematyki muzycznej. Wręcz przeciwnie. Festiwal tego rodzaju, który opisywany jest w niniejszym tekście ma na celu pokazać polskie produkcje filmowe. Polskie i nie tylko. Pokazuje on również międzynarodowe produkcje i nagradza najwybitniejszych twórców specjalnymi nagrodami. Festiwal tego rodzaju to zjawisko, którego nie może przegapić żaden fan filmów. Sopot Film Festival jest organizowany na terenie miasta Sopot od 2001 roku. Co rocznie oczywiście. Jak widać, spełnia warunkiem cykliczności, gdyż odbywa się co roku, nie zmiennie od prawie dziesięciu lat. Podczas trwania festiwalu tego rodzaju organizowany są również konkursy na najlepszy film pod wieloma kategoriami. Zwycięży ogłaszani są pod koniec trwania festiwalu. Otrzymują oni specjalna nagrodę, która jest bardzo prestiżowa.

Sopot Hit Festiwal 

Sopot Hit Festiwal jest kolejnym festiwalem, który odbywał się na terenie miasta Sopot. W tym przypadku słownictwo odbywał się jest użyte nie bez celu. Nie jest to impreza cykliczna. Do tej pory odbyła się jedynie dwa razy. Oczywiście chodzi w tym przypadku o rok 2008 oraz 209. Organizatorzy nie zapowiadali nic, że Sopot Hit Festiwal odbędzie się w 2010 roku. Oczywiście sam festiwal odbył się, jednak już nie w Sopocie. Jak widać impreza tego rodzaju jest imprezą nie stałą. Hit Festiwal 2010 odbył się w Bydgoszczy. Organizatorzy zrozumieli, że w Sopocie nie odniosą tak ogromnego sukcesu. Mimo to, planują powrót do Opery Leśnej w przyszłych latach. Jednak jak wiemy, nie możemy zaliczyć Sopot Hit Festiwalu do imprez cyklicznych, gdyż nie wiadomo, czy odbywać one się będą cyklicznie. Opisywany w niniejszym tekście festiwal organizowany jest przez TVP2 oraz Radio Eska. Jak widać, organizatorzy to mocna grupa, która liczy się na arenie polskich mediów. Nie zdziwi więc fakt, że festiwal tego rodzaju cieszy się ogromną popularnością.

Międzynarodowy Sopot Festiwal 

Międzynarodowy Sopot Festival, jak sama nazwa wskazuje jest jedną z cyklicznych oraz corocznych imprez, które odbywają się na terenie Sopockiej Opery Leśnej.  Międzynarodowy Sopot Festival organizowany jest przez stację telewizyjną TVN. To ona jest organizatorem Międzynarodowego Sopot Festival.  Podczas jego trwania do Sopotu zjeżdżają najsłynniejsze gwiazdy światowej muzyki oraz ich fani. Jest to doskonała promocja dla Polski oraz Sopotu. Opisywany w niniejszym tekście festiwal organizowany jest przez telewizję TVN od 2005 roku. Międzynarodowy Sopot Festival przyciąga również polskich wykonawców oraz turystów. Jedno w tym miejscu należy podkreślić, zachowuje on tematykę muzyczną.

 

Sezon wysoki:
18 czerwca - 29 sierpnia
0 zł za dobę
Sezon niski:
29 sierpnia - 30 kwietnia
0 zł za dobę
Zaliczka:0%
rezerwuj »

Apartament Neptun Park, Gdańsk,Wypoczynkowa 8/35

Sezon wysoki:
18 czerwca - 29 sierpnia
800 zł za dobę
Sezon niski:
29 sierpnia - 30 kwietnia
500 zł za dobę
Zaliczka:30%
rezerwuj »

Apartament Da Vinci - apartamenty w Gdańsku

Sezon wysoki:
18 czerwca - 29 sierpnia
550 zł za dobę
Sezon niski:
29 sierpnia - 30 kwietnia
350 zł za dobę
Zaliczka:30%
rezerwuj »
projekt i wykonanie getlogo.pl

Apartamenty Trójmiasto - Grupa Smoleń | Apartamenty Sopot, Apartamenty Gdańsk